• STOŁEK 1/2 Z BIAŁĄ PODSTAWĄ / WITAMINA D

Stołek 1/2 jest bardzo stabilny i trwały. Może pełnić funkcję siedziska, ale również służyć jako podręczny stolik. Drewniana część jest unikatowa, niepowtarzalna.

735.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu ok. 3 tygodnie
Cena dostawy 0
Bezpłatna dostawa 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS 14.99
Kurier DPD 16.99
Kurier GLS (Pobranie) 19.5
Dostępność Ostatnie sztuki

Gwarantowane 14 dni na zwrot!

Stołek 1/2 z czarną podstawą

Unikatowy charakter drewna kontrastuje z technicznym, laserowo wycinanym elementem metalowym. Stołek 1/2 jest bardzo stabilny i trwały. Może pełnić funkcję siedziska, ale również służyć jako podręczny stolik. Drewniana część jest unikatowa, niepowtarzalna.

Materiał: drewno dębowe olejowane, które pochodzi z Polskich Lasów Państwowych i posiada certyfikat FSC (Forest Stewardship Council), co oznacza, że zostało pozyskane w zrównoważony sposób, według zasad odpowiedniego gospodarowania zasobami leśnymi. Stal malowana proszkowo.

Kolor siedziska do wyboru: dąb naturalny, dymiony lub czarny. Kolor metalu: czarny mat.
Wymiary: 35cm x około 35cm, wysokość - 42cm
Waga: 15 kg

Projektant: WITAMINA D - autorska marka, którą tworzą Małgorzata Knobloch i Igor Wiktorowicz. Wymyślona z potrzeby tworzenia rzeczy trwałych, prostych i pięknych. Ich produkty powstają przy współpracy z wykonawcami z Pomorza, w skali produkcji rzemieślniczej. Głównym materiałem jaki stosują jest lite drewno dębowe. Starają się traktować ten surowiec z szacunkiem, eksponować jego wyjątkowe cechy: piękne usłojenie, ciepły kolor, szlachetny charakter.

Skontaktuj się z nami, jeśli nie mamy w magazynie wersji lub liczby produktu, która Cię interesuje - postaramy się sprowadzić je dla Ciebie jak najszybciej. Na specjalne zamówienie istnieje możliwość wykonania wersji do stosowania na zewnątrz ( odpowiednie wykończenie drewna i metalu )

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
Bezpieczne zakupy

Ubezpieczona przesyłka i płatności

Ekspresowa wysyłka

Tego samego dnia!

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie

Ekspresowa wysyłka

Tego samego dnia!

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie