• REGAŁ ALURO PALIDA a73

Białe meble serii Palida reprezentują prowansalski styl pełen wdzięku. Wykonane są z paulownia - gatunku egzotycznego drewna rosnącego w Azji Wschodniej.

2059.00
pc auf den Wunschzettel
Shipping within 24h
Shipping price 30
GLS Courier - EU 30
The Availability Of Last pieces

FIU FIU - only original products!

Białe meble serii Palida reprezentują prowansalski styl pełen wdzięku. Wykonane są z paulownia – gatunku egzotycznego drewna rosnącego w Azji Wschodniej. Meble posiadają proste uchwyty z metalu oraz efektowne przetarcia. Blaty wykonane są z naturalnego, brązowego drewna naturalnie bielonego. Dodatkowy urok tej serii zapewniają dyskretne rzeźbienia przy prostych nogach. Meble Palida są zupełnie nowe, jednak stylizowane na stare przedmioty odkopane na babcinym strychu. Trudno się oprzeć delikatnemu urokowi kolekcji, która przenosi nas do pięknej Prowansji, pełnej słońca i lawendy.

Meble te umożliwiają przygotowanie niezwykłej aranżacji jadalni, salonu, przedpokoju i sypialni w romantycznym stylu w którym króluje harmonia i pastelowa elegancja. W pomieszczeniach urządzonych z tą serią czujemy bezpieczeństwo i rodzinną atmosferę.

W skład kolekcji wchodzi: stół i krzesła, regały, witryny, komody i konsole – wszystko czego potrzeba, by komfortowo urządzić wnętrze.

The Signature Of The
E-mail
Ask a question
Register

and be always up to date

Express shipping

by courier

Returns

Fast and easy

Express shipping

by courier

Returns

Fast and easy