• Altana metalowa "CAPRI"

Meble ogrodowe posiadają przetarcia, rysy i zadrapania, dające efekt naturalnej starości.

2277.00
pc To the virus Vault
Shipping within 24h
Delivery price 30
GLS Courier - EU 30
The Availability Of Last pieces

FIU FIU - only original products!

Szczęśliwi posiadacze własnego ogrodu mają obecnie do dyspozycji mnóstwo ciekawych mebli i dodatków, które uatrakcyjnią przydomowy teren zielony. Jedną z ciekawszych opcji dostępnych w sklepie Altavola jest altana metalowa Capri, dzięki której każdy ogród nabierze sielskiego, śródziemnomorskiego charakteru.

Ogromną zaletą altany jest jej niezwykle ciekawa forma. Model został w całości wykonany z cienkich, metalowych prętów, które wiją się w fantazyjnych liniach, przywodząc na myśl roślinne pnącza. Wewnątrz altany można pomieścić spokojnie stolik i dwa krzesła - w tym celu polecamy pozostałe meble z serii Capri.

Altana ogrodowa metalowa

Dzięki swej ażurowej konstrukcji, altana ogrodowa metalowa serii Capri będzie nie tylko miejscem do wypoczynku, ale też doskonałym stelażem dla rosnących w ogrodzie roślin. Konstrukcja pokryta wijącym się bluszczem zyska na wyglądzie, a w jej wnętrzu znajdziemy nieco cienia, będącego wytchnieniem w słoneczny dzień.

Wykorzystanie wysokiej klasy metalu sprawia, że altana ogrodowa Capri jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne oraz niesprzyjające warunki pogodowe. Dzięki temu konstrukcja może zdobić nasz ogród przez cały rok i nie trzeba chować jej przed mrozami. Cała altana pokryta jest farbą w kolorze białym.

Biała altana

Piękna konstrukcja altany metalowej Capri sprawia, że nie sposób przejść obok niej obojętnie. Projektanci zadbali tutaj o najdrobniejsze detale, wzorując się na motywach roślinnych, które doskonale prezentują się w każdym ogrodzie. Dodatkową zaletą modelu jest jego kolor biały, o lekko „przybrudzonym" odcieniu.

Dzięki takiej kolorystyce altana będzie pasować do każdego ogrodu, doskonale wtapiając się w zielone tło. Szczególnie polecamy jej zakup właścicielom ogrodów w stylu angielskim, charakteryzującego się niezwykle bujną, pozornie przypadkową, kompozycją. Jednak również bardziej stonowane francuskie ogrody zyskają na takim meblu.

Naturalnie postarzana

Altana metalowa Capri swoim wyglądem przypomina minione czasy, a to dzięki licznym przetarciom na farbie. Konstrukcja utrzymana jest w stylistyce vintage, która doskonale pasuje do bujnej roślinności w ogrodzie. Altana nadaje się również jako stelaż do pnących roślin, dzięki którym zyska jeszcze więcej uroku.

Kolor Beżowy
Głębokość (cm) 158
Materiał metal
Szerokość (cm) 158.000000
Wysokość (cm) 290.000000
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
Register

and be always up to date

Express shipping

by courier

Returns

Fast and easy

Express shipping

by courier

Returns

Fast and easy